Yhteystiedot

Älä epäröi ottaa yhteyttä yrityksesi kasvuun liittyvissä kysymyksissä. Autamme mielellämme!

Matti Luukkonen


Hankejohtaja
puh. 044 551 4561
matti.luukkonen@kainuunetu.fi

Katri Roininen


Palveluassistentti
puh. 044 551 4640
katri.roininen@kainuunetu.fi

Heikki Rusanen


Projektikoordinaattori,
Kasvu ja kansainvälistyminen
puh. 044 551 2920
heikki.rusanen@kainuunetu.fi

Mirja Fagerroos


Projektikoordinaattori,
Omistajanvaihdos
puh. 044 551 4630
mirja.fagerroos@kainuunetu.fi

Pia Haapalainen


Projektikoordinaattori,
Johdon ja henkilöstön
kehittäminen
puh. 044 551 4641
pia.haapalainen@kainuunetu.fi

Ari Kainulainen


Projektipäällikkö,
Johdon ja henkilöstön
kehittäminen
puh. 044 551 4565
ari.kainulainen@kainuunetu.fi

Boosteri-Polku yrittäjäksi


Asko Suutari
Projektipäällikkö
puh. 044 551 3854
asko.suutari@kainuunetu.fi

Boosteri-Polku yrittäjäksi


Annukka Koskelo
Palveluassistentti
puh. 044 551 4623
annukka.koskelo@kainuunetu.fi

Boosteri-Polku yrittäjäksi

Idea yrityksestä? Kaipaatko apua? Ota yhteyttä!

Asko Suutari
Projektipäällikkö
puh. 044 551 3854
asko.suutari@kainuunetu.fi

Annukka Koskelo
Palveluassistentti
puh. 044 551 4623
annukka.koskelo@kainuunetu.fi

Käyntiosoite: Seminaarinkatu 2, Intelli-rakennus, Kajaani

Ota yhteyttä

Mikäli tahdot lisätietoa palveluistamme tai tahdot ilmoittautua mukaan kasvuun, jätä yhteystietosi alla olevalla lomakkeella ja olemme sinuun yhteydessä.